DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Osmaniye 20°C
Sağanak Yağışlı

7 Ocak Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası Ödül Töreni yapıldı

7 Ocak Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası Ödül Töreni yapıldı
08.01.2021
471
A+
A-

Osmaniye’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99’uncu yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Osmaniye Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Osmaniye İl Temsilciliği ile birlikte online olarak düzenlenen 7 Ocak Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvasında dereceye giren yarışmacılara ödülleri verildi.

Yarışma ilkokullar (küçükler 10 yaş ve altı), ortaokullar (yıldızlar 14 yaş ve altı), liseler (gençler 18 yaş ve altı) ve açık olmak üzere 4 kategoride yapıldı. Her kategoride ilk 5 dereceye girenlere Osmaniye Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Ödül törenine Belediye Başkan yardımcıları, Ahmet Melih Loş, Mehmet Hulusi Akkuş, Mustafa Balkaya ve Satranç il Temsilcisi Ünal Karaçalıoğlu katıldı.

Küçükler kategorisinde, Ömer Güneş birinci, Yasin Efe Ceylan ikinci, Güney Kağan Çopur üçüncü, Abdi cakıp Yabgu Deveci dördüncü, Salih Durmuşcan beşinci oldu.

Yıldızlar Kategorisinde, Semih Kutay Çalışkan birinci, Burak Efe Bozan ikinci, Ali Barış Mart üçüncü, Burak Mengilli dördüncü, Fatma Melis Kara beşinci oldu.

Gençler kategorisinde, Muhammet Hasan Mert birinci, Semih Erdoğdu ikinci, Muhammet Çağrı Avcı üçüncü, Mehmet Emin Kaynar dördüncü, Uğur Coşkun beşinci oldu.

Genel Açık Kategoride, Metehan Macit birinci, Kadir Kutay Özcan ikinci, Anıl Adaş üçüncü, Ahmet Arda Kestel dördüncü, Mehmet Eren Çalışkan beşinci oldu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.