Düziçi Kaymakamı Koç şehit ailelerini unutmadı

Osmaniye’nin Düziçi İlçe Kaymakamı Mustafa Koç, Şehit Piyade Çavuş Ali Rıza Şehitoğlu ile Şehit Polis İlyas Peksoy’un ailelerine ziyaret gerçekleştirdi.
İlk olarak Yeşilova Mahallesinde ikamet eden Şehit Ali Rıza Şehitoğlu’nun annesi Fatma Şehitoğlu’nu ardından, Uzunbanı Mahallesinde ki şehit polis İlyas Peksoy’un annesi Fatma ile babası Halil Peksoy’u ziyaret eden Kaymakam Koç, onlarla sohbet ederek her zaman yanlarında olduklarının mesajını verdi.

Kaymakam Koç, şehit ailelerinin kendilerine birer emanet ve bu emanetlere en iyi şekilde sahip çıkmakla hükümlü olduklarını belirterek, “Sizlerin ihtiyaç ve taleplerini her zaman devletimizin imkanları ölçüsünde yerine getirmeye hazırız” dedi.

Şehit ailesi ziyaretine İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Serkan Esen, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mustafa Gök, İlçe Müftüsü Ramazan Sancak, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü İsmail Poyraz, SYDV Müdürü Ali Galip Mart, Türkiye Harp Malulü, Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Düziçi Şube Başkanı Muhittin Göl ile diğer görevliler de eşlik etti.

Yorumlar

Yorum

DİĞER HABERLER