Engelli Gençler Ve Çocuklar Gönüllerince Eğlendiler

10–16 Mayıs Engelliler Haftası kutlamaları kapsamında, Yeniköy Kuş Cennetinde piknik gerçekleştirildi.

Osmaniye Valiliği himayesinde, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Osmaniye Engelliler Platformu ortaklığında düzenlenen piknikte Vali Ömer Faruk Coşkun ve eşi, Osmaniye Milletvekilleri Dr. Suat Önal ve Doç. Dr. Ruhi Ersoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hamit Coşkun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri de engelli vatandaşlar ve ailelerini yalnız bırakmadı.Engelli Gençler Ve Çocuklar Gönüllerince Eğlendiler-1

Kadirli Engelsiz Yaşam Merkezi Halk Oyunları Ekibinin gösterisi ile başlayan Piknik programında engelli gençler ve çocuklar için çeşitli yarışmalar ve etkinlikler düzenlendi. Yarışmaların sonunda, Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Milletvekilleri Dr. Suat Önal ve Doç. Dr. Ruhi Ersoy, başarılı olan yarışmacılara madalyalarını verdiler.

Engelli vatandaşların ve ailelerinin gönüllerince eğlendiği programda, engelli çocuklar ve gençlerle sohbet eden Vali Ömer Faruk Coşkun, tüm engelli vatandaşlara mutlu ve huzurlu bir yaşam temenni etti.

Engelli vatandaşların aileleri, Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Milletvekilleri Dr. Suat Önal ve Doç. Dr. Ruhi Ersoy ile protokol mensuplarına, etkinlikte kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür ettiler.

Yorumlar

Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

RADYO 80 | Kentin En İyi MüziğiCANLI DİNLE