Firma Rehberi

CONSTMACH Beton Santrali ve Konkasör Tesisi İmalat
CONSTMACH Beton Santrali ve Konkasör Tesisi İmalat
Sektör İnşaat Malzemesi
İl / İlçe İzmir / Kemalpaşa
Web Sitesi https://www.constmach.com
Telefon 0232 878 05 35

CONSTMACH, 2002 yılında İzmir’de kurulan ve kurulduğu tarihten beri Türkiye’nin en büyük kırıcı ve beton santrali üreticisi konumundadır. Firmanın 2002 yılındaki vizyonuyla çağın ötesinde işler yapması ve her yıl vizyonunu genişleterek ilerlemesi sayesinde Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı haline gelmiştir. Günümüzde tüm dünyada elliden fazla ülkeye ürünlerini ihraç eden ve bu ülkedeki müşterilerinin tamamının memnun olduğu bir konumdadır. Bunun en büyük sebebi uyguladığı fiyat politikasından kaynaklanmaktadır. CONSTMACH, sektörün en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlara sunmasıyla bilinen bir firmadır.
Konkasör tesis imalatı, çeneli kırıcı ve daha pek çok inşaat ve yapı ürünlerini A kalitede üretip en uygun fiyatlarla insanlara sunan CONSTMACH aynı zamanda satış sonrasında verdiği destek ile de bilinmektedir. Satış sonrasında yaşanan herhangi bir problemde dahi müşterilerinin yanında olan ve ürününün arkasında olan bir firmadır. Bu durum CONSTMACH’ı piyasadaki diğer firmaların önüne geçirmektedir. Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olan CONSTMACH, 2002 yılında İzmir’de yalnızca Türkiye’ye üretim yaptığı fabrikasında bugün tüm dünyaya sayısız ürün ihraç etmesiyle bilinmektedir.
Firmanın ana hedefi müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan ürünler üretmek ve bu ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktır. Firmanın 2002 yılından beri lider konumda olmasının en büyük sebebi müşteri memnuniyeti politikalarından kaynaklanmaktadır. CONSTMACH için mutlu müşteriler her daim kazanılan paranın ve satılan ürünün önünde gelmektedir.

Adres: Halilbeyli Bayosb Anadolu Cad. No:1 Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi Kemalpaşa/İzmir

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Proda Medya Proda Medya

Reklam Ajansı / Osmaniye

TE Bilişim TE Bilişim

Oto Galeri / İstanbul

Firma Kategorileri
Pastane Kafe (1) Reklam Ajansı (1) Yemek (0) Tekstil (1) Mobilya (0) Beyaz Eşya (0) Teknik Servis (0) Oto Galeri (1) Cep Telefonu (0) Lokanta (0) Çiğköfte (0) Gazete (0) Radyo (0) Televizyon (0) Giyim (1) Asansör (0) Doğalgaz (0) Elektrik-Su (0) Avukat (2) Muhasebe (0) Hastane (0) Taksi Durağı (0) İnşaat Malzemesi (1) Güvenlik Sistemleri (0) Emlak (0) Yapı Market (1) Ayakkabı (0) Halı (0) Spor Giyim (0) Tamir Bakım (0) Klima (0) İş Elbise (0) Tabela (0) Dernek (0) Matbaa (0) Promosyon (0) Web Grafik Tasarım (0) Sigorta (0) İç Mimar (1) Mimarlık (0) Diş Polikliniği (0) Eczane (0) Doktorlar (0) Medikal (1) Kurtarıcı Çekici (0) Otopark (0) Lastikçi (0) Anahtarcı Çilingir (0) Perde Mefruşat (0) Peyzaj (0) Çelik Kapı (0) Tüp (0) Kozmetik Parfümeri (0) Veteriner (0) Tarım Aletleri (0) Hayvancılık (0) Kasap (0) Market (0) Şarküteri (0) Kuruyemiş (0) Tavukçuluk (0) Fotoğrafçı (0) Bilgisayar (4) Sürücü Kursları (0) Hosting (0) Bebek (1) Mutfak Banyo (0) Ofis Büro Mobilyası (0) Otel (0) Okullar (0) Balık ve Su Ürünleri (0) Pastaneler (0) Pide ve Lahmacun (0) Zeytincilik ve Zeytinyağı (0) Hediyelik Eşya (0) Organizasyon (0) Düğün Salonu (1) Kuyumcular (0) Gümüşçüler (0) Çiçekçi (0) Marketler (0) Dil Kursları (0) Okullar (0) Müzik Kursları (0) Resim Kursları (0) Bankalar (0) Fidancılar (0) Temizlik (0) Araç Kiralama (0) Nakliyat (1) Kargo (0) Kurye (0) Evden Eve Taşımacılık (0) Kömür (0) Gezi ve Turlar (0) Seyahat Acentaları (3) Otobüs İşletmeleri (0) Kuaför Salonları (0) Berberler (0)