Firma Rehberi

Fatih ve Hüsna Hüner - İzmir Herbalife Distribütörü
Fatih ve Hüsna Hüner - İzmir Herbalife Distribütörü
Sektör Medikal
İl / İlçe İzmir / Torbalı
Web Sitesi www.herbalifedair.com
Telefon 0 551 073 32 92

Fatih – Hüsna Hüner çifti olarak İzmir’in Torbalı ilçesinde tanıştığımız Herbalife markasına ait olan ürünler sayesinde sağlıklı yaşamanın uygulanabilir kurallarını ve güzelliklerini fark ettikten sonra, güzel yaşamak için çabalayan insanlara da bu hedefleri doğrultusunda yol göstermek için uğraşıyoruz. Herbalife ürünlerinin sadece kilo verme üzerinde yoğunlaşmadığını bu işe girdikten sonra öğrendik. Vitamin ve gıda takviyeleri sayesinde vücudumuza ihtiyacı olan besin değerlerine tek bir öğün ile sahip olunabildiğine birebir şahit olduktan, sonra bu ürünlerin satışını yapmaya ve insanları sağlıklı bir yaşam tarzına yöneltmeye başladık.
Aslında Herbalife ürünleri ile tanışma amacımızdaki önceliğimiz, vücut yapımıza göre ihtiyacımız olan besin ve mineral değerlerine sahip olmaktı. Çok kısa bir süre sonra fark ettik ki, vücudumuz sağlıklı beslenme sonrası yenilenmeye ve kendini onarmaya başladı. Vücudumuzda oluşmaya başlayan bu pozitif değişimler ile Herbalife Bağımsız Distribütör olmaya karar verdik. Bu karar sonrasında insanlara hem sağlıklı beslenmenin inceliklerini anlatıyor hem de Herbalife ürünleri sayesinde vücudumuza yeniden form vermenin sanıldığı kadar zor olmadığını da ispat ediyoruz. Ürünlerimizi kullanmak isteyen kişilere aynı zamanda bu sistem üzerinden nasıl para kazanılacağına dair yol göstererek, onlara daha kaliteli bir yaşamın kapısını açıyoruz. Herbalife ürünleri ile tanışıp hayatınıza yeni bir yön vermek için sizlere hizmet veriyor ve tüm ürünleri sizlere tanıtıyoruz.

Adres: Ertuğrul Mahallesi, Kazım Dirik Cd. No:54

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Proda Medya Proda Medya

Reklam Ajansı / Osmaniye

TE Bilişim TE Bilişim

Oto Galeri / İstanbul

Firma Kategorileri
Pastane Kafe (1) Reklam Ajansı (3) Yemek (2) Tekstil (2) Mobilya (1) Beyaz Eşya (0) Teknik Servis (0) Oto Galeri (2) Cep Telefonu (0) Lokanta (0) Çiğköfte (0) Gazete (0) Radyo (0) Televizyon (0) Giyim (1) Asansör (0) Doğalgaz (0) Elektrik-Su (1) Avukat (3) Muhasebe (0) Hastane (0) Taksi Durağı (0) İnşaat Malzemesi (2) Güvenlik Sistemleri (0) Emlak (1) Yapı Market (2) Ayakkabı (0) Halı (1) Spor Giyim (0) Tamir Bakım (0) Klima (0) İş Elbise (0) Tabela (0) Dernek (0) Matbaa (2) Promosyon (0) Web Grafik Tasarım (1) Sigorta (0) İç Mimar (1) Mimarlık (0) Diş Polikliniği (0) Eczane (0) Doktorlar (0) Medikal (1) Kurtarıcı Çekici (0) Otopark (0) Lastikçi (0) Anahtarcı Çilingir (0) Perde Mefruşat (0) Peyzaj (0) Çelik Kapı (0) Tüp (0) Kozmetik Parfümeri (0) Veteriner (0) Tarım Aletleri (0) Hayvancılık (0) Kasap (0) Market (0) Şarküteri (0) Kuruyemiş (0) Tavukçuluk (0) Fotoğrafçı (0) Bilgisayar (8) Sürücü Kursları (0) Hosting (1) Bebek (1) Mutfak Banyo (0) Ofis Büro Mobilyası (0) Otel (0) Okullar (0) Balık ve Su Ürünleri (0) Pastaneler (0) Pide ve Lahmacun (0) Zeytincilik ve Zeytinyağı (0) Hediyelik Eşya (1) Organizasyon (2) Düğün Salonu (1) Kuyumcular (0) Gümüşçüler (0) Çiçekçi (0) Marketler (0) Dil Kursları (1) Okullar (0) Müzik Kursları (0) Resim Kursları (0) Bankalar (0) Fidancılar (0) Temizlik (1) Araç Kiralama (0) Nakliyat (3) Kargo (2) Kurye (0) Evden Eve Taşımacılık (0) Kömür (0) Gezi ve Turlar (0) Seyahat Acentaları (3) Otobüs İşletmeleri (0) Kuaför Salonları (0) Berberler (0)