Firma Rehberi

Gökyüzü Penceresi
Gökyüzü Penceresi
Sektör İnşaat Malzemesi
İl / İlçe İstanbul / İstanbul
Web Sitesi www.catipencereleri.net/cati-penceresi/
Telefon 0850 482 55 55

Çatı penceresi genellikle çatıya entegre edilen bir pencere türüdür. Çatıda yer alan bu pencere, doğal ışığın içeri girmesine ve havalandırmanın sağlanmasına yardımcı olur. Çatı pencereleri genellikle tavan araları veya çatı katları gibi alanlarda kullanılır.

Çift kanatlı pencereler genellikle birinci kat çatı katlarında bulunur ve geniş açılabilir kanatları ile bol miktarda doğal ışık ve havalandırma sağlar.

Tek kanatlı pencereler daha küçük çatı alanlarına veya çatı tavan aralarına yerleştirilir. Tek kanatlı pencereler tek bir kanadıyla doğal ışık sağlar.

Vitrin pencereleri çatı katlarında daha fazla ışık almak için kullanılır. Genellikle yüksek ve dik açılarda yerleştirilirler, bu sayede daha fazla güneş ışığı içeri girebilir.

Çatı pencereleri çatı yapısına uygun şekilde tasarlanır ve kurulur. Yağmur, kar ve rüzgar gibi hava koşullarına dayanıklı olmaları gerekir. Isı yalıtımı ve su sızdırmazlık da önemlidir.

Pencereler çatı katlarını daha kullanışlı ve rahat hale getirmek için sıklıkla kullanılır. Manzara izleme ve yıldızları gözlemleme amacıyla da tercih edilebilirler.

Adres: Osmangazi mahallesi gül sokak no:85

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Proda Medya Proda Medya

Reklam Ajansı / Osmaniye

TE Bilişim TE Bilişim

Oto Galeri / İstanbul

Firma Kategorileri
Pastane Kafe (1) Reklam Ajansı (3) Yemek (3) Tekstil (2) Mobilya (1) Beyaz Eşya (0) Teknik Servis (1) Oto Galeri (2) Cep Telefonu (0) Lokanta (0) Çiğköfte (0) Gazete (0) Radyo (0) Televizyon (0) Giyim (1) Asansör (0) Doğalgaz (0) Elektrik-Su (1) Avukat (5) Muhasebe (0) Hastane (0) Taksi Durağı (0) İnşaat Malzemesi (2) Güvenlik Sistemleri (0) Emlak (1) Yapı Market (2) Ayakkabı (0) Halı (1) Spor Giyim (0) Tamir Bakım (0) Klima (0) İş Elbise (0) Tabela (0) Dernek (0) Matbaa (2) Promosyon (0) Web Grafik Tasarım (1) Sigorta (0) İç Mimar (1) Mimarlık (0) Diş Polikliniği (0) Eczane (0) Doktorlar (0) Medikal (1) Kurtarıcı Çekici (0) Otopark (0) Lastikçi (0) Anahtarcı Çilingir (0) Perde Mefruşat (0) Peyzaj (0) Çelik Kapı (0) Tüp (0) Kozmetik Parfümeri (0) Veteriner (0) Tarım Aletleri (0) Hayvancılık (0) Kasap (0) Market (0) Şarküteri (0) Kuruyemiş (0) Tavukçuluk (0) Fotoğrafçı (0) Bilgisayar (13) Sürücü Kursları (1) Hosting (1) Bebek (1) Mutfak Banyo (0) Ofis Büro Mobilyası (0) Otel (0) Okullar (0) Balık ve Su Ürünleri (0) Pastaneler (0) Pide ve Lahmacun (0) Zeytincilik ve Zeytinyağı (0) Hediyelik Eşya (1) Organizasyon (2) Düğün Salonu (1) Kuyumcular (0) Gümüşçüler (0) Çiçekçi (0) Marketler (0) Dil Kursları (1) Okullar (0) Müzik Kursları (0) Resim Kursları (0) Bankalar (0) Fidancılar (0) Temizlik (1) Araç Kiralama (0) Nakliyat (3) Kargo (3) Kurye (0) Evden Eve Taşımacılık (1) Kömür (0) Gezi ve Turlar (0) Seyahat Acentaları (4) Otobüs İşletmeleri (0) Kuaför Salonları (0) Berberler (0)