Mahmut Tuncer’in kızı Gizem, ‘Aşk Uykusu’ adlı beş şarkılık EP’sini çıkardı.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Türkcü Mahmut Tuncer’in kızı Gizem, “Aşk Uykusu” adlı ilk beş şarkılık mini albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu.

Pop müzik türündeki çalışmanın prodüktörlüğünü ünlü şarkıcı Ayla Çelik ve Erhan Bayrak üstlendi.

EP’de, Ayla Çelik, Ersay Üner ve Murat Güneş’in şarkıları yer alıyor. Albüm fotoğrafları için Nihat Odabaşı’nın objektifinin karşısına geçen şarkıcı, ilk klibinde de yine Odabaşı ile birlikte çalıştı. “Ayrılık Zamanı” şarkısını kliplendiren Gizem’in klip çekimleri Şile’de yaklaşık 16 saatte tamamlandı. Klipte Gizem’e model ve oyuncu Furkan Özyılmaz eşlik etti.

Gizem, babası Mahmut Tuncer, annesi Işıl Tuncer ve prodüktörü Ayla Çelik’le birlikte poz verdi.
Gizem, babası Mahmut Tuncer, annesi Işıl Tuncer ve prodüktörü Ayla Çelik’le birlikte poz verdi.  Gizem Tuncer Biyografisi:  Şarkıcı Mahmut Tuncer ve Işıl Tuncer’in kızları olan Gizem, 1992 yılında Bodrum’da dünyaya geldi. Sadri Alışık Tiyatrosu’nda Kerem Alışık’tan özel oyunculuk dersleri alan Gizem, oyunculuk eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tiyatro bölümünü kazanarak tamamladı. Lise eğitimi sırasında Erol Sayan’dan nota, usül ve nazariyat dersleri de alan Gizem, aynı zamanda kendisinin de son öğrencisi oldu. Üniversitede Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Türk Musikisi Bölümü’nü kazanan Gizem, Alaeddin Yavaşça ve Yücel Paşmakçı gibi Türk müziğinin saygın isimleri ile birlikte çalışma şansı yakaladı. İlk sahne deneyimini babası Mahmut Tuncer’le yaşayan Gizem, 6 sene boyunca babasına sahnede eşlik etti.
Gizem Tuncer Biyografisi:

Şarkıcı Mahmut Tuncer ve Işıl Tuncer’in kızları olan Gizem, 1992 yılında Bodrum’da dünyaya geldi. Sadri Alışık Tiyatrosu’nda Kerem Alışık’tan özel oyunculuk dersleri alan Gizem, oyunculuk eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tiyatro bölümünü kazanarak tamamladı. Lise eğitimi sırasında Erol Sayan’dan nota, usül ve nazariyat dersleri de alan Gizem, aynı zamanda kendisinin de son öğrencisi oldu. Üniversitede Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Türk Musikisi Bölümü’nü kazanan Gizem, Alaeddin Yavaşça ve Yücel Paşmakçı gibi Türk müziğinin saygın isimleri ile birlikte çalışma şansı yakaladı. İlk sahne deneyimini babası Mahmut Tuncer’le yaşayan Gizem, 6 sene boyunca babasına sahnede eşlik etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Yorumlar

Yorum

Benzer Konular